Mobile menu

آسمان مجازی چیست ؟  

آسمان مجازی چیست ؟

آسمان مجازی

آسمان مجازی اصطلاحی است که در سالهای اخیر در ایران متداول شده و به نوع تازه ای از سقف های کاذب اطلاق میشود که تصاویری از طبیعت را روی خود دارند. و به این ترتیب نوعی شبیه سازی مناظر طبیعی در محیطهای بسته محسوب میشوند.

این نوع سقف تصویر دار قابلیت عبور نور را نیز دارا می باشد و میتواند توسط انواع لامپهای موجود در بازار روشن شود و یا به صورت ساده و بدون روشنایی استفاده گردد.

علی رغم اینکه روشنایی پشت آسمان های مجازی می تواند از هر نوع باشد ، ما برای روشن کردن آسمان مجازی پرشین لایت چراغهای ال ای دی محصول همین شرکت را توصیه میکنیم که با ایجاد نور کاملا یکنواخت جلوه و گیرایی تصویر آسمان را صد چندان می سازند و ضمن مصرف برق بسیار پایین ، روشنایی مطلوب محیط را هم فراهم می آورند.

پیاده سازی آسمان مجازی پرشین لایت با چراغهای ال ای دی سطح روشن مدل لایت پنل به صورت روکار و توکار توصیه می گردد.

آیا می توان سقف ها و دیوارهای داخل ساختمان را به محیطی زنده و گرم تبدیل نمود؟

آسمان مجازی

خاصیت آسمان مجازی پرشین لایت آوردن روح گرم و لطیف طبیعت به ساختمانهای اداری ، تجاری و مسکونی شما با استفاده از تایلهای درخشان و با کیفیت فوق العاده بالاست.

آسمان مجازی خود تحول بزرگی در معماری نوین محسوب میشود که برای ما انسانها که ساکنان طبیعی این کره خاکی هستیم شرایط و امکانات تازه ای را فراهم کرده است. امروزه ثابت شده که بشر در فضاهایی که حداقل رنگ و بویی از محیط زندگی طبیعی در آن به چشم می خورد عملکرد بهتری از خود نشان میدهد ، تا اتاقهایی جعبه ای شکل با سقف و دیوار های خشک و بی روح.

در سبک معماری برگرفته از عشق به طبیعت ، مرزهای بین ساختمان و محیط اطراف آن کم رنگ تر میشوند تا با یکی شدن با طبیعت احساس آرامش را در روح انسان پدید آورد.

این نوع آرامش را همه ما هنگامی که در باغی و یا پارکی در یک شهر شلوغ قدم زده ایم خوب به خاطر داریم.

فضاها و ساختمانهایی که با این نگاه ساخته شده باشند می توانند اضطرابهای غیر ضروری و افسردگی را کاهش دهند، تاثیر مثبت بر روی رفتارهای اجتماعی انسانها داشته باشند ، باعث کوتاهتر شدن زمان بهبودی افراد ، بهبود بهره وری کارکنان و بهبود فروش را به همراه داشته باشند و در بهبود رشد شاخصهای آموزشی محصلین نقش مثبتی ایفا کنند.

ضمنا تایلهای آسمان مجازی پرشین لایت با داشتن تمام مزایای فوق عمر بسیار طولانی داشته و در خلال این مدت هیچگونه هزینه تعمیر و نگهداری را نیز به مصرف کننده تحمیل نمی نمایند. نصب آنها بسیار آسان و با صرف کمترین هزینه امکان پذیر است و به آسانی هم قابل تعویض هستند.

اثر طبیعت در موارد زیر بطور علمی ثابت شده است:

  • کاهش فشار خون
  • کاهش اضطراب و عصبانیت
  • کاهش درد
  • تغییر جهت دادن افکار منفی

از این روست که آسمان مجازی پرشین لایت در محیط های پر اضطراب مانند بیمارستانها ، کلینیکهای دندان پزشکی و محیطهای درمانی دیگر ، اتاقهای انتظار ، مهد کودکها و مدارس و لابی و سالن و حتی اتاق خواب منازل ، کاربرد فراوان دارد.

آسمان مجازی

نمونه لایت پنل آسمان مجازی

اشتراک گذاری در Facebookاشتراک گذاری در Google Plusاشتراک گذاری در Twitterاشتراک گذاری در LinkedInاشتراک گذاری در Telegram

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

مطالب مرتبط آسمان مجازی  

صنایع روشنایی پرشین لایت
صنایع روشنایی پرشین لایت